środa, 26.7.2017

Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Z okazji 10. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi z tej okazji atrakcjami.

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich planowane są następujące działania informacyjno – promocyjne projektu dotyczącego powstania Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie.

1. W dniu 30 kwietnia 2014 r. o godz. 12:00 na Bulwarze Nadwiślańskim im. księcia Sambora II odbędzie się uroczyste otwarcie plenerowej wystawy, w ramach której na 26 planszach zostaną zaprezentowane wybrane projekty realizowane przy wsparciu funduszy europejskich, w tym projekt Budowy Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie. Wystawę będzie można oglądać bezpłatnie przez najbliższe 3 lata do 30.04.2016 r.
  2. W dniach 5, 6 i 9 maja 2014 r., w godzinach 8:00-15:00 odbędą  się Dni Otwarte Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie, podczas których zaprezentowana zostanie baza i oferta CAON. W czasie trwania Dni Otwartych dla wszystkich chętnych osób bezpłatnie będzie udostępniony do zwiedzania budynek CAON. Zwiedzanie będzie odbywać się dla osób indywidualnych – samodzielnie, natomiast dla grup zorganizowanych z opiekunem– po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (58 535 27 70 wew. 41). W ramach Dni Otwartych CAON przewidziano szereg atrakcji, w tym między innymi występy szkolnego zespołu SAMER Band, które będą odbywać się na sali widowiskowej w godzinach 11:00, 12:00 oraz 13:00.
  3. Dodatkowo w ramach działań towarzyszących, w dniu 7 maja 2014 r., w godz. od 9:00 do 13:00 odbędzie się Dzień Otwarty Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczegoim. Jana Pawła II w Tczewie, podczas którego zaprezentowana zostanie oferta funkcjonujących w ramach SOSW placówek: Przedszkola, Szkoły podstawowej, Gimnazjum, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Podczas Dnia otwartego uczniowie prezentować będą także swoje umiejętności. Atrakcją tego dnia będą występy szkolnego zespołu SAMER Band na Sali widowiskowej CAON o godz. 10:00 i 12:00.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!