Wtorek, 30.5.2017

Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Postaw na dobry zawód...

Zapytanie ofertowe na Specjalistę do spraw monitoringu, sprawozdawczości i ewaluacji

W związku z otrzymaniem dofinansowania z Unii Europejskiej na realizację projektu pn. "Postaw na dobry zawód- podniesienie jakości edukacji zawodowej w powiecie tczewskim" Powiat Tczewski kieruje zapytanie ofertowe do Wykonawców, którzy są w stanie zrealizaować usługę polegającą na pełnieniu funkcji Specjalisty ds. monitoringu, sprawozdawczości i ewaluacji do ww. projektu.

Proszę o zapoznanie się z treścią zapytania ofertowego oraz projektu umowy (pliki w załączniku). Bardzo proszę o odpowiedź do dnia 09.01.2017 r. do godz. 12.00 składając w Biurze Obsługi Klienta ofertę wraz z załącznikami nr 1 i nr 2.