Poniedziałek, 27.3.2017

Imieniny: Ernesta, Jana, Marka

Roztrzygnięcie zapytania ofertowego na wybór Specjalisty ds. monitoringu, sprawozdawczości i ewaluacji

W związku z roztrzygnięciem zapytania ofertowego nr SP.042.3.2.2016 z dnia 28.12.2016 r. informuje się, iż na wykonawcę usługi pełnienia funkcji Specjalisty ds. monitoringu, sprawozdawczości i ewaluacji do projektu pn. "Postaw na dobry zawód- podniesienie jakości edukacji zawodowej w powiecie tczewskim" wybrano Biuro Partnerstwa Lokalnego Bożena Białas. Złożona oferta była najkorzystniejsza cenowo, a Zamawiający przy wyborze kierował sie wyłącznie kryterium ceny.