Poniedziałek, 27.3.2017

Imieniny: Ernesta, Jana, Marka

Zapytanie ofertowe na usługę transportową do projektu pn. "Postaw na dobry zawód..."

Zapytanie ofertowe na usługę transportową do projektu "Postaw na dobry zawód- podniesienie jakości edukacji zawodowej w powiecie tczewskim"

W związku z otrzymanie dofinansowania z Unii Europejskiej na realizację projektu pn. "Postaw na dobry zawód- podniesienie jakości edukacji zawodowej w powiecie tczewskim" Powiat Tczewski kieruje zapytanie ofertowe do Wykonawców, którzy są w stanie zrealizaować usługę transportową na wizyty studyjne do siedziby przedsiębiorców i na wyższe uczelniew roku 2017 r. w ramach ww. projektu.

Proszę o zapoznanie się z treścią zapytania ofertowego oraz projektem umowy (pliki w załączzniku). Bardzo proszę o odpowiedź do dnia 28.03.2017 r. do godz. 15.30 składając ofertę (załącznik nr 1) wraz z załącznikami nr 1,2 i 4.