Przejdź do treści

Poniedziałek, 27.6.2022

Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Powiat Tczewski - strona główna

rotator

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

O przyszłości Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku

Kontynuacja wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego oraz jego większa decentralizacja w budżecie 2014-2020 są tematem międzynarodowej konferencji: „Regionalne programy operacyjne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – scenariusze na przyszłość”. Spotkanie odbywa się 3-4 lipca 2012 r. w Gdańsku. O dotychczasowych efektach Programu Kapitał Ludzki oraz wsparciu z funduszy unijnych dla osób młodych mówił wiceminister rozwoju regionalnego Paweł Orłowski podczas konferencji prasowej.

czytaj całość: O przyszłości Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku

Znowelizowana wersja Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Kapitał Ludzki

Od 1 lipca 2012 r. obowiązuje znowelizowana wersja Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Kapitał Ludzki (SzOP). Przedmiotowy dokument został zatwierdzony 28 czerwca 2012 r. przez podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego Pawła Orłowskiego. Komunikat Ministra Rozwoju Regionalnego o zmianach wprowadzonych do Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Kapitał Ludzki 2007-2013 zostanie opublikowany w Monitorze Polskim.

czytaj całość: Znowelizowana wersja Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Kapitał Ludzki

DEFS ogłasza konkurs otwarty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 6.2

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego zwanego dalej Instytucją Pośredniczącą ogłasza konkurs otwarty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 od dnia 13 lipca 2012 roku w ramach Priorytetu VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich” Działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”. 

czytaj całość: DEFS ogłasza konkurs otwarty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 6.2

DEFS ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 9.6.2

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w imieniu  Samorządu Województwa Pomorskiego zwanego dalej Instytucją Pośredniczącą ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 w terminie od dnia 6  lipca 2012 roku do dnia 7 sierpnia 2012 roku w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” Działania 9.6 „Upowszechnienie uczenia się dorosłych” Poddziałania 9.6.2 „Podwyższanie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT i znajomości języków obcych”.

czytaj całość: DEFS ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 9.6.2

DEFS ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 9.5

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w imieniu  Samorządu Województwa Pomorskiego zwanego dalej Instytucją Pośredniczącą ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 w terminie od dnia 6 lipca 2012 roku do dnia 6 września 2012 roku w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” Działania 9.5 „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich”. 

czytaj całość: DEFS ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 9.5

Kolejny etap konsultacji Planów działania PO KL na rok 2013 w województwie pomorskim rozpoczęty

Na stronie Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku pojawiły się wstępne wersje Planów działania PO KL na rok 2013 w województwie pomorskim.

czytaj całość: Kolejny etap konsultacji Planów działania PO KL na rok 2013 w województwie pomorskim rozpoczęty

Poprzednia wersja strony jest dostępna tutaj

przeczytaj treść ponownie

banner

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies


Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.