Poniedziałek, 6.7.2020

Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Powiat Tczewski zaprasza do składania ofert wykonanie kompleksowej usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu Festiwalu Zdrowia w ramach projektu „Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka, występujących w miejscu pracy, na obszarze powiatu tczewskiego” realizowanego w ramach Poddziałania 5.4.2 Zdrowie na rynku pracy z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

czytaj całość: Zapytanie ofertowe na wykonanie kompleksowej usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu Festiwalu Zdrowia w ramach projektu „Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka, występujących w miejscu pracy, na obszarze powiatu tczewskiego”

Zapytanie ofertowe - audyt energetyczny Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie

Powiat Tczewski zwraca się do potencjalnych Wykonawców z prośbą o wzięcie udziału w zapytaniu ofertowym na wykonanie Audytu energetycznego oraz opracowanie zakresu i oszczędności energii związanych z modernizacją oświetlenia wewnętrznego budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie.

czytaj całość: Zapytanie ofertowe - audyt energetyczny Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie podpisał umowę o dofinansowanie projektu „Start na rynku pracy”. Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VI: Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Poddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

czytaj całość: Informacja dotycząca projektu „Start na rynku pracy” realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie w ramach Poddziałania 6.1.1 POKL 2007-2013

Rusza nabór wniosków w ramach programu "Różnorodność w kulturze"

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, występujące jako Operator Programu „Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej w ramach europejskiego dziedzictwa kulturowegoogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów.

czytaj całość: Rusza nabór wniosków w ramach programu "Różnorodność w kulturze"

Duńczycy wspierają polskie organizacje pozarządowe - konkurs

14 sierpnia br. mija termin nadsyłania aplikacji w konkursie ogłoszonym przez duńskie Fundacje Velux. Fundacje VELUX (VILLUM Fundacja i Fundacja VELUX) skierowały ofertę do polskich i czeskich organizacji pozarządowych.

czytaj całość: Duńczycy wspierają polskie organizacje pozarządowe - konkurs