Przejdź do treści

Poniedziałek, 6.7.2020

Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Powiat Tczewski - strona główna

rotator

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Zapytanie ofertowe - audyt energetyczny Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie

Powiat Tczewski zwraca się do potencjalnych Wykonawców z prośbą o wzięcie udziału w zapytaniu ofertowym na wykonanie Audytu energetycznego oraz opracowanie zakresu i oszczędności energii związanych z modernizacją oświetlenia wewnętrznego budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie.

czytaj całość: Zapytanie ofertowe - audyt energetyczny Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie

Informacja dotycząca projektu „Start na rynku pracy” realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie w ramach Poddziałania 6.1.1 POKL 2007-2013

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie podpisał umowę o dofinansowanie projektu „Start na rynku pracy”. Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VI: Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Poddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

czytaj całość: Informacja dotycząca projektu „Start na rynku pracy” realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie w ramach Poddziałania 6.1.1 POKL 2007-2013

Rusza nabór wniosków w ramach programu "Różnorodność w kulturze"

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, występujące jako Operator Programu „Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej w ramach europejskiego dziedzictwa kulturowego ” ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów.

czytaj całość: Rusza nabór wniosków w ramach programu "Różnorodność w kulturze"

Duńczycy wspierają polskie organizacje pozarządowe - konkurs

14 sierpnia br. mija termin nadsyłania aplikacji w konkursie ogłoszonym przez duńskie Fundacje Velux. Fundacje VELUX (VILLUM Fundacja i Fundacja VELUX) skierowały ofertę do polskich i czeskich organizacji pozarządowych.

czytaj całość: Duńczycy wspierają polskie organizacje pozarządowe - konkurs

O przyszłości Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku

Kontynuacja wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego oraz jego większa decentralizacja w budżecie 2014-2020 są tematem międzynarodowej konferencji: „Regionalne programy operacyjne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – scenariusze na przyszłość”. Spotkanie odbywa się 3-4 lipca 2012 r. w Gdańsku. O dotychczasowych efektach Programu Kapitał Ludzki oraz wsparciu z funduszy unijnych dla osób młodych mówił wiceminister rozwoju regionalnego Paweł Orłowski podczas konferencji prasowej.

czytaj całość: O przyszłości Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku

Znowelizowana wersja Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Kapitał Ludzki

Od 1 lipca 2012 r. obowiązuje znowelizowana wersja Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Kapitał Ludzki (SzOP). Przedmiotowy dokument został zatwierdzony 28 czerwca 2012 r. przez podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego Pawła Orłowskiego. Komunikat Ministra Rozwoju Regionalnego o zmianach wprowadzonych do Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Kapitał Ludzki 2007-2013 zostanie opublikowany w Monitorze Polskim.

czytaj całość: Znowelizowana wersja Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Kapitał Ludzki

Poprzednia wersja strony jest dostępna tutaj

przeczytaj treść ponownie

banner

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies


Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.