Przejdź do treści

Poniedziałek, 6.7.2020

Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Powiat Tczewski - strona główna

rotator

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

DEFS ogłasza konkurs otwarty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 6.2

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego zwanego dalej Instytucją Pośredniczącą ogłasza konkurs otwarty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 od dnia 13 lipca 2012 roku w ramach Priorytetu VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich” Działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”. 

czytaj całość: DEFS ogłasza konkurs otwarty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 6.2

DEFS ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 9.6.2

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w imieniu  Samorządu Województwa Pomorskiego zwanego dalej Instytucją Pośredniczącą ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 w terminie od dnia 6  lipca 2012 roku do dnia 7 sierpnia 2012 roku w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” Działania 9.6 „Upowszechnienie uczenia się dorosłych” Poddziałania 9.6.2 „Podwyższanie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT i znajomości języków obcych”.

czytaj całość: DEFS ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 9.6.2

DEFS ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 9.5

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w imieniu  Samorządu Województwa Pomorskiego zwanego dalej Instytucją Pośredniczącą ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 w terminie od dnia 6 lipca 2012 roku do dnia 6 września 2012 roku w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” Działania 9.5 „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich”. 

czytaj całość: DEFS ogłasza konkurs zamknięty na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 9.5

Kolejny etap konsultacji Planów działania PO KL na rok 2013 w województwie pomorskim rozpoczęty

Na stronie Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku pojawiły się wstępne wersje Planów działania PO KL na rok 2013 w województwie pomorskim.

czytaj całość: Kolejny etap konsultacji Planów działania PO KL na rok 2013 w województwie pomorskim rozpoczęty

Wystartowała II edycja Konkursu na Najlepsze Partnerstwo Społeczno – Prywatne

Krajowy Ośrodek EFS, wspólnie z Programem Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju, zaprasza do nadsyłania kandydatur partnerstw społeczno-prywatnych. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 1 października 2012 r.

czytaj całość: Wystartowała II edycja Konkursu na Najlepsze Partnerstwo Społeczno – Prywatne

W MPiPS powstał Rządowy Program Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013

W MPiPS powstał Rządowy Program Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013. jego Projekt Programu został 22 czerwca 2012 r. opublikowany w BIP MPiPS ( http://www.mpips.gov.pl/bip/projekty-aktow-prawnych/projekty-programow-i-inne/rzadowy-program-na-rzecz-aktywnosci-spolecznej-osob-starszych-na-lata-20122013/ ) i skierowany do uzgodnień zewnętrznych.

czytaj całość: W MPiPS powstał Rządowy Program Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013

Poprzednia wersja strony jest dostępna tutaj

przeczytaj treść ponownie

banner

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies


Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.