Przejdź do treści

środa, 23.1.2019

Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Powiat Tczewski - strona główna

rotator

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

XXI posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Kapitał Ludzki

Przyjęcie sprawozdania z realizacji Programu w 2011 r., zatwierdzenie zmian w Priorytecie V Dobre rządzenie oraz realokacja 163,5 mln euro na Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich   – to najważniejsze punkty XXI posiedzenia Komitetu Monitorującego Program Kapitał Ludzki. Spotkaniu, które odbyło się 20-21 czerwca w Karnitach w województwie warmińsko-mazurskim, przewodniczył wiceminister rozwoju regionalnego Paweł Orłowski.

czytaj całość: XXI posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Kapitał Ludzki

Konkurs plastyczny „Europejski Fundusz Społeczny dla ochrony zdrowia”

Jeszcze tylko przez kilka dni można przesyłać prace plastyczne w konkursie ogłoszonym przez Departament Funduszy Europejskich w Ministerstwie Zdrowia, na zaprojektowanie plakatu, który w ciekawy i inspirujący sposób przedstawi korzyści, jakie stwarza Europejski Fundusz Społeczny dla ochrony zdrowia.

czytaj całość: Konkurs plastyczny „Europejski Fundusz Społeczny dla ochrony zdrowia”

Konferencja Regionalne Programy Operacyjne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - scenariusze na przyszłość

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji organizowanej przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego pt. "Regionalne Programy Operacyjne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – scenariusze na przyszłość”. Konferencja odbędzie się 3-4 lipca 2012 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku.

czytaj całość: Konferencja Regionalne Programy Operacyjne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - scenariusze na przyszłość

Ruszyła rekrutacja szkół podstawowych do projektu edukacji morskiej

„Złap wiatr w pomorskie żagle wiedzy” Rozpoczęła się rekrutacja szkół podstawowych do projektu "Pomorskie - dobry kurs na edukację. Kształtowanie kompetencji kluczowych uczniów w regionie poprzez edukację morską" na rok szkolny 2012/2013.

czytaj całość: Ruszyła rekrutacja szkół podstawowych do projektu edukacji morskiej

Program Kapitał Ludzki - stan realizacji

Ze wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego skorzystało w całym kraju ponad 4,6 mln osób a 124,5 tysiąca osób rozpoczęło własną działalność gospodarczą. Działa również ponad 3 tysiące ośrodków wychowania przedszkolnego – to najważniejsze efekty realizacji Programu Kapitał Ludzki na koniec 2011 roku. Zostały one przedstawione podczas XXI posiedzenia Komitetu Monitorującego Program. Spotkaniu, które odbyło się 20-21 czerwca w Karnitach w województwie warmińsko-mazurskim, przewodniczył wiceminister rozwoju regionalnego Paweł Orłowski.

czytaj całość: Program Kapitał Ludzki - stan realizacji

Zdobądź dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej

14 czerwca ruszyła rekrutacja do projektu "Zawodowe skrzydła". Projekt skierowany jest do osób chcących założyć działalność gospodarczą, zarejestrowanych w PUP, zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego, zwolnionych z przyczyn pracodawcy.

czytaj całość: Zdobądź dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej

Poprzednia wersja strony jest dostępna tutaj

przeczytaj treść ponownie

banner

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies


Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.